Oferta archiwalna

SZYBA Prysznicowa 120 cm Szkło 8 mm

Oferta archiwalna

479,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


kabina prysznicowa Ełk, wyposażenie łazienki Ełk, kabina ze szkłem hartowanym Ełk

Ścianka prysznicowa wolnostojąca FLIT WALK-IN w rozmiarze 120x190 cm, szkło hartowane transparentne (przeźroczyste) o grubości 8 mm. Ścianki prysznicowe to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Minimalistyczna forma, prosty w montaż, łatwe w utrzymaniu czystości - to główne cechy tego produktu.Ścianki prysznicowe FLIT WALK-IN mogą być montowane bezpośrednio na posadzce lub na dedykowanych brodzikach prysznicowych. W porównaniu do wielu konkurencyjnych ofert, w zestawie znajduje się dolny profil aluminiowy, pozwalający w łatwy i szybki sposób zamontować ściankę prysznicową na posadzce lub brodziku, te rozwiązanie z pewnością pozwoli na ograniczenie wypływu wody w trakcie kąpieli. Okres gwarancji wynosi 3 lata, w systemie "door to door +". Pełna specyfikacja techniczna niżej.
Produkt dostępny od ręki, gwarantujemy szybką wysyłkę w terminie 24 godzin od złożenia zamówienia (w dniach roboczych). W ofercie posiadamy również identyczne ścianki prysznicowe w rozmiarze 90x190 cm oraz 100x190 cm.
WYSOKIEJ JAKOŚCI SZKŁO HARTOWANE ESG 8 MM


W konstrukcji ścianek prysznicowych FLIT WALK-IN zastosowano bezpieczne szkło hartowane o grubości 8 mm. Szkło hartowane o grubości 8 mm jest 10 razy mocniejsze, niż to samo szkło w wersji zwykłej (nie hartowanej). W praktyce oznacza to, że szybę hartowaną o grubości 8 mm bardzo ciężko jest rozbić nawet z użyciem młotka lub kamienia. Zwiększa to z pewnością bezpieczeństwo osoby kąpiącej się przed przypadkowym rozbiciem szyby prysznicowej. Nawet w przypadku uszkodzenia szkło hartowane rozpada się na tysiące drobnych, nieostrych kawałków, które nie powodują większych uszkodzeń na ciele człowieka.
STABILNA KONSTRUKCJA ŚCIANKI PRYSZNICOWEJ


W ściankach prysznicowych FLIT WALK-IN w celu jej stabilizacji zastosowano wysokiej jakości wspornik wykonany ze stali nierdzewnej #304, regulowany w zakresie 80-110 cm.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŚCIANKI PRYSZNICOWEJ FLIT WALK-IN


Materiał wykonania


profil przyścienny aluminiowy, wykończenie chrom połysk


profil dolny aluminiowy, wykończenie chrom połysk


szkło hartowane ESG, transparentne - grubość 8 mm


uchwyt stabilizujący wykonany ze stali nierdzewnej #304, wykończenie chrom


Montaż produktu


wszystkie niezbędne elementy do montażu w zestawie


montaż uniwersalny (lewa / prawa strona)


uchwyt stabilizujący z zakresem regulacji ± 30 cm ( 80-110 cm)


wymiary (S x W): 1200x1900 mm, pozostałe wymiary zgodnie z załączonym rysunkiem technicznym


Ważne do: 2020.03.09, wyświetleń: 306

nr ogłoszenia: 19795