Oferta archiwalna

Wanna wolnostojąca akrylowa biała czarna złota 160x80 170x80 148x75

Oferta archiwalna

2 339,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


wyposażenie łazienki Ełk, wanna wolnostojąca Ełk, wanna akrylowa Ełk

Owalna wanna wolnostojąca z akrylu sanitarnego, ESSENTE - seria B-Line, model ASTI w rozmiarze 160x80x58 cm. (zdjęcie 1,2)Produkt dla osób ceniących prostotę formy, porywający swoją nienaganną estetyką. Ten model zyskuje zwolenników dzięki prostej, zachowawczej linii produktu. Klienci, którzy wybrali tą wannę wolnostojącą do swojej łazienki cenią ją za oryginalny design oraz świetne wyprofilowanie. Kąpiel w takiej wannie ma być czystą przyjemnością! Ta wanna wolnostojąca będzie świetnym elementem zarówno wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych minimalistycznych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najbardziej prestiżowych pism wnętrzarskich. Dodatkowo opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny we wnętrzu sprawia, że będzie ona centralnym elementem tego pomieszczenia, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.


Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje bezproblemowe użytkowanie wanny przez długie lata. Wanna została wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, odpornego na zarysowania i odbarwienia, wszystkie wanny z tej serii wyposażone zostały w przelew, chroniący przed przypadkowym przelaniem wody w wannie. W zestawie jest również odpływ, z mosiężnym chromowanym korkiem typu klik-klak oraz syfon.
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AKRYL SANITARNY


Wanny wolnostojące ESSENTE™ z serii B-LINE produkowane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego A-CAST®. Płyty akrylowe mają stałą barwę na całej powierzchni, są bardzo trwałe i mają wysoką wytrzymałość. Akryl sanitarny ma doskonałe właściwości termiczne, dzięki jonom srebra ma wysokie właściwości antybakteryjne, jest odporny na zarysowania, ewentualne uszkodzenia powierzchni można łatwo naprawić i usunąć. Dno wanien w porównaniu w porównaniu z konkurencyjnymi wannami zostało wzmocnione warstwą specjalnej mieszanki HEAVY SHELL®, co zapewnia większą wytrzymałość i sztywność wanny.
NOWOCZESNY DESIGN, DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY


Wanny wolnostojące z serii B-LINE produkowane są z należytą starannością - ergonomia, funkcjonalność, idealne wyprofilowanie względem ciała sprawiają, iż kąpiel staje się czystą przyjemnością. Wanny doskonale wkomponują się w nowoczesne, jak i klasyczne łazienki, nadając im niepowtarzalny charakter. W wannach wolnostojących B-LINE zadbano o szczegóły, każda wanna posiada nowoczesny, wykonany z chromowanego mosiądzu przelew, który chroni przed przypadkowym przelaniem wody. Wszystkie wanny z tej serii wyposażone zostały w mosiężny chromowany odpływ z korkiem typu klik-klak. Wanny wolnostojące B-LINE posiadają również metalowy stelaż z systemem regulowanych nóżek, które pozwalają na idealne wypoziomowanie wanny na posadzce w łazience oraz syfon wannowy.
5 LAT GWARANCJI W SYSTEMIE "IN-HOME"


Potwierdzeniem wysokiej jakości wanien wolnostojących ESSENTE™ z serii B-LINE jest pięcioletni okres gwarancji na niezmienność barwy i odkształceń powłoki akrylowej, udzielany w systemie "in-home". Ten typ gwarancji oznacza, że ewentualne reklamacje na wady produktu usuwane są na miejscu, w domu Klienta - nie ma potrzeby pakowania i odsyłania wanny do serwisu, co jest niewątpliwie bardzo wygodnym rozwiązaniem dla nabywcy wanny.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA WANNY WOLNOSTOJĄCEJ


•typ wanny: owalna wolnostojąca


•korpus wanny wykonany z akrylu sanitarnego, kolor biały


•przelew i odpływ z korkiem klik-klak z mosiądzu chromowanego


•stelaż wanny wykonany ze stali nierdzewnej ocynkowanej


•regulowane nóżki ułatwiające wypoziomowanie wanny


•średnica odpływu: G 1½” (fi 50 mm)


•syfon wannowy w komplecie (zakończenie rury syfonu fi 50 mm)


•wymiary: zgodnie z załączonym rysunkiem technicznym


•pojemność: 247 L


•waga brutto: 45 kg


•gwarancja: 5 lat na powierzchnię akrylową, 2 lata na elementy pozostałe


•kod SKU towaru: VL.BA103.160
Ważne do: 2020.03.09, wyświetleń: 284

nr ogłoszenia: 19796